Jautājumi

Atbildes

Kas ir «Skillcast»?

 

Projekts Skillcast – virtuāls mācību centrs, kas piedāvā apmeklētājiem plašu analītisko un apmācības videomateriālu klāstu. Materiāli ir pieejami reālā laikā un tiem var piekļūt caur internetu.
Skillcast ir attālinātās apmācības sistēma, kas ļauj iegādāties videoseminārus pastāvīgai apskatei, ar pilnu izdales materiālu komplektu. Sistēmas ietvaros Jūs varat piedalīties semināros, kas tiek translēti tiešraidē, kur Jums ir iespēja reālā laikā uzdot savus jautājumus semināra vadītājam.

 

Kā piereģistrēties mājas lapā?

 

Lai piereģistrētos ir jānospiež saite «Reģistrācija», kas atrodas mājas lapas labajā pusē, zem autorizācijas formas.
Tālāk jāaizpilda reģistrācijas forma. Gadījumā, ja būsiet kļūdījies kādā no formas laukumiem, sistēma Jums par to paziņos. Pēc veiksmīgas formas aizpildīšanas un OK taustiņa nospiešanas, Jums uz, reģistrācijā norādīto, e-pastu tiks nosūtīta vēstule, kas apstiprina reģistrāciju. Lai apstiprinātu savu reģistrāciju, Jums būs nepieciešams nospiest saiti, kas atradīsies augstāk minētajā e-pastā.
Tagad Jūs varēsiet izmantot Jūsu izvēlēto lietotājvārdu un paroli, lai autorizētos Skillcast mājas lapā.
N.B. Tikai reģistrēti sistēmas lietotāji var iegādāties videomateriālus un piekļūt sistēmas papildus funkcijām.

 

Kā nomainīt piekļuves paroli?

 

Sākumā Jums jāautorizējas sistēmā, ievadot savu lietotāja vārdu un esošo paroli. Autorizācijas forma atrodas mājas lapas labajā pusē. Tālāk jums jāizvēlas saite «Mani dati», kur, formā «Mainīt paroli», ir jāievada jaunā parole (neaizmirstiet apstiprināt jauno paroli otrajā laukumā). Pēc tam, uz Jūsu epastu, tiks nosūtīta paroles maiņu apstiprinoša vēstule. Lai apstiprinātu paroles maiņu, Jums būs nepieciešams nospiest saiti, kas atradīsies augstāk minētajā epastā.
Tagad Jūs variet izmantot jauno paroli, lai autorizētos sistēmā.

 

Kas ir «Izdales materiāli»?

Izdales materiāli – faili, kas satur dažādu palīg informāciju, kas ir saistīta ar konkrēto videomateriāla. Izdales materiālu saturu, nosaka katrs pasniedzējs patstāvīgi.

Kas ir «Mana zināšanu bāze»?

Mana zināšanu bāze – sistēmas sadaļa, kurā atrodas visi, Jūsu iegādātie, videosemināri. Iegādājoties videosemināru, Jūs iegūstat neierobežotu piekļuvi konkrētajam videomateriālam.

Cik reizes es varu apskatīt iegādāto videosemināru?

 

Iegādājoties videosemināru, Jūs iegūstat neierobežotu piekļuvi konkrētajam videomateriālam. Ar neierobežotu piekļuvi mēs saprotam – bezgalīgu skatīšanas reižu skaitu! Visi Jūsu iegādātie materiāli ir pieejami sadaļā «Mana zināšanu bāze». Visi Jūsu iegādātie materiāli uz VISIEM LAIKIEM paliek Jūsu lietošanā. Pat gadījumā, ja mēs pārtraucam līguma attiecības ar pasniedzēju, kurš piedalījies konkrētā materiāla ierakstīšanā.

 

Vai es varu iepazīties ar semināru, pirms tā iegādes?

 

Jebkuram semināram ir iepazīšanās versija, piecu minūšu garumā. Lai apskatītu demo versiju, semināra lapā jānospiež uz kadra «Apskatīt demonstrāciju».

 

Kā iegādāties videosemināru?

 

Lai iegādātos semināru, ir tikai jāaizpilda pasūtījuma forma, kas ir atrodama Jūsu izvelētā semināra lapā. Gadījumā, ja būsiet kļūdījies kādā no formas laukumiem, sistēma Jums par to paziņos. Izvēlieties sev visērtāko apmaksas veidu. Pēc OK pogas nospiešanas, Jūs tiksiet pāradresēts uz Jūsu izvēlētā maksāšanas veida sistēmas lapu, kur varēsiet veikt maksājumu. Pēc veiksmīgas apmaksas, Jūs tiksiet pāradresēts atpakaļ uz Skillcast lapu un uzreiz saņemsiet piekļuvi iegādātajam videomateriālam.

 

Kāpēc man nerāda video?

 

Skillcast materiālu vērošanai, Jūsu pārlūkprogrammā ir jābūt uzstādītam 9. versijas Adobe Flash (version 9,0,115,0) plugin. Gadījumā, ja šis plugin nav uzstādīts, tad Jums automātiski tiks piedāvāts to lejupielādēt un uzstādīt.
Gadījumā, ja Jums rāda Skillcast sākuma rullīti, bet pats seminārs netiek demonstrēts, visdrīzāk tas notiek, jo Jūsu datora vai lokālā tīkla ugunsmūris (firewall) bloķē video plūsmu (nepieciešams atvērt 1935 portu, kuru izmanto RTMP protokols). Ja Jūs nezināt, kā to visu izdarīt, vērsieties pie jūsu sistēmas administratora.

 

Vai es varu lejupielādēt semināru uz savu datoru?

 

Tas nav nepieciešams, jo jebkuram semināram, ko esat iegādājies, Jūs varat piekļūt no jebkura datora, kas ir pieslēgts internetam, lai kur arī Jūs neatrastos. Piekļūšana tiek nodrošināta visu diennakti un katru dienu. Pie kam, mūsu sistēma atceras, kurā vietā Jūs apturējāt materiāla  skatīšanos un atsāks rādīšanu tieši no šīs vietas.
Visi Jūsu iegādātie materiāli uz VISIEM LAIKIEM paliek Jūsu lietošanā. Pat gadījumā, ja mēs pārtraucam līguma attiecības ar pasniedzēju, kurš piedalījies konkrētā materiāla ierakstīšanā.

 

Vai savus seminārus varu skatīties jebkurā datorā?

 

Jā. Jūs varat skatīties seminārus jebkurā datorā, kas ir pieslēgts internetam un tam ir uzstādīts 9. versijas Adobe Flash plugin.