Studija

Video straumējums jūsu mājaslapas vajadzībām

Mēs piedāvājam pilna spektra pakalpojumus video pārraides nodrošināšanai Interneta tīklā, sākot ar video materiālu melnraksta versijām dažādos formātos (tai skaitā, arī HD kvalitātes formātos), un beidzot ar video montāžu, izmantojot Apple aprīkojumu un eksportējot jau gatavus materiālus. Papildus, nodarbojamies ar profesionāla video hostinga pakalpojumu sniegšanu, izmantojot pašu serverus, ko apkalpo lielātruma kanāli un kas aprīkoti ar drošu nepārtrauktas barošanas sistēmu.

Ieraksts tiek nodrošināts, izmantojot profesionālu aprīkojumu gan mūsu studijā, gan arī izbraukuma laikā. Iespējams noorganizēt tiešo video pārraidi no studijas, vai arī nodrošināt izbraukumu saistībā ar Jūsu organizētajiem pasākumiem.

 

Priekšrocības un iespējas

  • komfortabla studija 10 minūšu braucienā no Rīgas centra
  • profesionāls video-, audio-, apgaismošanas aprīkojums
  • uzņemšana tiek nodrošināta tikai ciparu formātā, tai skaitā, izmantojot HD tehnoloģiju
  • dažādu video/audio avotu dinamiska miksēšana
  • eksportēšana H.264 video straumējuma formātā 
  • «tiešraižu» nodrošināšana
  • jaudīgi video serveri jūsu video materiālu glabāšanai un pārraidei, izmantojot Flash Media Streaming Server
  • instrumentārijs video demonstrēšanai jūsu mājaslapā

 

 

Uzņemšana

Uzņemšana var tikt veikta gan mūsu studijā, gan arī izbraukuma laikā. Studija ir aprīkota ar 3-vietīgo diktoru galdu, portatīvo datoru diktoru vajadzībām, dienas gaismas apgaismojuma iekārtu (5400K) bez siltuma izdales, ar galda un pārvietojamo mikrofoniem. Iespējama uzņemšana gan stāvoklī «sēdus pie galda», gan arī stāvus.           

Uzņemšanas laikā ir iespējama dinamiskā titrēšana, diktora video straumējuma miksēšana ar diktora portatīvā datora ekrāna straumēšanu (piemēram, gadījumos, kad tiek uzņemta uzņēmuma preču vai pakalpojumu prezentācija).

Samaksa par vienu studijas ieraksta stundu svārstās no 23 līdz 57 latiem, savukārt par izbraukuma ierakstu – no 35 līdz 92 latiem, atkarībā no darba stundu skaita ieraksta dienā, scenārija un pasākuma tehniskajām īpatnībām izbraukuma uzņemšanas gadījumā.

 

Montāža

Video materiālu montāžu nosacīti var iedalīt kā tehnisko montāžu – video fragmentu salīmēšanu, fragmentu malu salikšanu kopā, pāreju ievietošanu, skaņas normalizāciju, un māksliniecisko montāžu – līdz ar tehnisko montāžu papildus tiek veikta fragmentu izņemšana, pārvietošana, filtru izmantošana, papildus titrēšana un pāreju noformējums.

Tehniskās montāžas izmaksas svārstās no 15 līdz 20 latiem par stundu, mākslinieciskās montāžas izmaksas – no 50 līdz 150 latiem.

Materiāla eksportēšana H.264 +AAC formātā (straumēšanas pārraides internetā formāts) pēc montāžas darbu veikšanas tiek nodrošināta bez maksas. Tāpat, bez maksas tiek veikts arī gatavā materiāla ieraksts ārējā HDD vai ielādēšana mūsu serveros, vai arī klienta FTP serverī.    

 

Hostings

Piedāvājam Jūsu video materiālu izvietošanu mūsu jaudīgajos Intel un Hewlett-Packard serveros (operatīvās atmiņas apjoms – 8-10 Gb, SAS cieto disku RAID masīvi ar griešanās ātrumu 15000 RPM), kas pieslēgti Latvijas internetam ar ātrumu 1 Gbps, ārvalstu internetam –ar ātrumu 25Mbps. Serveri ir izvietoti datu centrā, kas aprīkots ar nepārtrauktas barošanas sistēmu un vairākām neatkarīgām Latvenergo līnijām.

Video pārraides  nodrošināšanai mēs izmantojam programmnodrošinājumu Flash Media Streaming Server, kas ļauj nodrošināt augstu kontenta aizsardzības līmeni, tiešo translāciju realizēšanu, kā arī  iespēju saņemt datu pārraides statistiku.

Video materiālu izvietošanas izmaksas – sākot ar 10 latiem mēnesī.

 

Video straumējums jūsu mājaslapas vajadzībām

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varēsiet piešķirt savai mājaslapai papildus dinamiku, piedāvāt saviem apmeklētājiem jaunu informācijas iegūšanas formātu, nodrošināt Jūsu pasākumu pārraidi tiešsaistes režīmā. Tiem, kas nepaspēja noskatīties tiešraidi, ir iespējams iekārtot video arhīvu, kas būtu pieejams visu diennakti, vai arī, izmantojot mūsu piedāvāto instrumentāriju, ieviest e-commerce risinājumu saistībā ar sava kontenta realizāciju tīklā. Mēs nodrošināsim Jums individuālu pieeju un patīkamus sadarbības nosacījumus.