Uzņēmuma īpašumu un naudas līdzekļu inventarizācija

Dalības maksa klātienes seminārā € 38.75 Ekonomija € 12.92
€ 25.83
Nopirkt

Piedāvājama lekcija ir otra lekcija trīs lekcijas kursa par inventarizāciju. Šajā lekcija ir izskatīti īpašumu un naudas līdzekļu inventarizācijas noteikumi.

Pastāstīt draugam

Semināra mērķis

Lekcijas mērķis dot priekšstatu par inventarizācijas būtību, to uzdevumiem, kā ari pastāstīt par inventarizācijas tehnoloģiju, par inventarizācijas dokumentu noformēšanu un par tiem īpatnībām, kas saistītas ar īpašumu inventarizāciju.

Merķauditorija

Uzņēmuma vadītāji, grāmatvedī, ekonomisti, sekretāri, kancelejas darbinieki un arī visi tie uzņēmuma darbinieki, kuras var būt saistīti ar inventarizācijas kārtošanu uzņēmumā, kā ari studenti un visi pārējie, kuram ir interese par šo tēmu.

Ko apgūs klausītāji?

Pēc šis lekcijas pabeigšanas klausītāji varēs pastāvīgi novadīt īpašumu un naudas līdzekļu inventarizāciju un pareizi noformēt dokumentus. Šī lekcija atļaus viņiem nejaukt īpašumu un naudas inventarizāciju ar krājumu inventarizāciju.

Papildus materiāli

Uzņēmuma īpašumu un naudas līdzekļu inventarizācija DOC, 326.50 KB

Semināra saturs

  • Naudas līdzekļu inventarizācija,
  • Uzņēmuma finanšu ieguldījumu inventarizācija,
  • Nekustāma īpašuma un transportu līdzekļu,
  • Pāreju pamatlīdzekļu inventarizācija. Veļ lekcija ir izskatīti Īpašuma inventarizācijas aktu formas un saturs, beigas ir dota kopēja tabula ar īpašumi inventarizācijas klasificēšanas noteikumiem.

Atsauksmes ()